Harmonogram styczeń 2020

Legenda

Harmonogram

Harmonogram poboru krwi zawierający informację o miejscowości, dniu i godzinie, rodzaju poboru oraz adresie instytucji przy jakiej nastąpi pobór
Miejscowość Dzień Godziny Rodzaj poboru Adres Instytucja
Chełmża 02-01-2020
czwartek
10:00-16:00 pobór mobilny Rynek Rynek
Włocławek 02-01-2020
czwartek
12:30-16:30 pobór mobilny 3 maja Włocławek deptak
Żnin 03-01-2020
piątek
08:00-13:00 pobór mobilny Plac Wolności Rynek
Bądkowo 05-01-2020
niedziela
10:00-14:00 pobór mobilny Włocławska 30 Gminny Ośrodek Kultury
Rypin 07-01-2020
wtorek
07:45-11:30 pobór stały ul. 3 Maja 2 na terenie Samodzielnego Publ. ZOZ Rypin
Chełmno 07-01-2020
wtorek
07:30-11:00 pobór stały ul. Plac Rydygiera 1 Zakład Opieki Zdrowotnej Chełmno
Inowrocław 07-01-2020
wtorek
13:00-17:00 pobór mobilny Wojska Polskiego 16 Galeria Solna
Tuchola 07-01-2020
wtorek
09:00-15:30 pobór mobilny ul. Kolejowa 4 Dworzec PKP
Wąbrzeźno 08-01-2020
środa
11:00-15:30 pobór mobilny ul. Wolności 47 przy Wąbrzeskim Domu Kultury
Kruszwica 08-01-2020
środa
09:00-13:00 pobór mobilny ul. Rybacka 20 Przychodnia
Golub Dobrzyń 09-01-2020
czwartek
12:00-16:30 pobór mobilny Plac Tysiąclecia 25 parking przy Urzędzie Miasta Golub Dobrzyń
Chełmno 09-01-2020
czwartek
12:00-16:00 pobór mobilny Dworcowa 1 Urząd Miasta
Koronowo 09-01-2020
czwartek
13:00-17:00 pobór mobilny Wąskotorowa Hala Sportowa
Szubin 10-01-2020
piątek
09:00-13:00 pobór mobilny Kcyńska 13 parking przy DK
Włocławek 10-01-2020
piątek
09:30-14:00 pobór stały Okrzei 94A Zespół Szkół Akademickich
Unisław 11-01-2020
sobota
10:00-14:00 pobór mobilny Parkowa 20 Plac przed Urzędem Gminy
Lubicz Dolny 11-01-2020
sobota
10:00-15:00 pobór mobilny Szkolna 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Włocławek 11-01-2020
sobota
10:00-16:00 pobór mobilny ul. Kilińskiego 3 CH Wzorcownia (WOŚP)
Rogowo 12-01-2020
niedziela
08:30-14:00 pobór stały Kościelna 4a Gminny Dom Kultury
Grudziądz 12-01-2020
niedziela
12:00-17:00 pobór mobilny ul. Nauczycielska 19 Hala widowiskowo-sportowa (WOŚP)
Golub Dobrzyń 12-01-2020
niedziela
10:00-16:00 pobór stały Żeromskiego 11 Zespoł Szkoł Miejskich
Sadki 12-01-2020
niedziela
12:00-18:00 pobór stały ul. Strażacka 11 Urząd Gminy
Lipno 12-01-2020
niedziela
12:30-16:30 pobór mobilny 3 maja 2 plac przed Nowym Centrum Lipna
Świecie 13-01-2020
poniedziałek
08:00-12:00 pobór stały ul. Wojska Polskiego 173 Wojska Polskiego 173
Nakło nad Notecią 13-01-2020
poniedziałek
08:00-12:00 pobór stały ul. Dąbrowskiego 50 na terenie Straży Miejskiej i OSP
Toruń 13-01-2020
poniedziałek
10:00-16:00 pobór mobilny ul. Gagarina 11 Kampus UMK
Rypin 14-01-2020
wtorek
07:45-11:30 pobór stały ul. 3 Maja 2 na terenie Samodzielnego Publ. ZOZ Rypin
Lipno 14-01-2020
wtorek
10:00-16:00 pobór mobilny Plac Dekerta
Piechcin 14-01-2020
wtorek
13:00-17:00 pobór mobilny 11 listopada 5 Piechcin, przy ZS nr 1
Chełmno 14-01-2020
wtorek
07:30-11:00 pobór stały ul. Plac Rydygiera 1 Zakład Opieki Zdrowotnej Chełmno
Aleksandrów Kujawski 15-01-2020
środa
11:00-15:30 pobór mobilny ul. Słowackiego 8 parking przy UM
Toruń 16-01-2020
czwartek
13:00-17:00 pobór mobilny ul. Plac Teatralny przed Urzędem Marszałkowskim
Gronowo 16-01-2020
czwartek
09:00-14:00 pobór stały 128 CKU
Świecie 16-01-2020
czwartek
08:00-13:00* pobór stały ul. Kościuszki 6a ZS Ponadpodstawowych
Janikowo 17-01-2020
piątek
08:00-12:00 pobór stały Glówna 40 Hala Sportowo-Widowiskowa OSIR
Janowiec Wlkp. 18-01-2020
sobota
09:00-12:00 pobór mobilny Powstańców Wlkp. przy Świetlicy Miejskiej
Świecie 20-01-2020
poniedziałek
08:00-12:00 pobór stały ul. Wojska Polskiego 173 Wojska Polskiego 173
Tuchola 20-01-2020
poniedziałek
09:00-15:30 pobór mobilny ul. Kolejowa 4 Dworzec PKP
Rypin 21-01-2020
wtorek
07:45-11:30 pobór stały ul. 3 Maja 2 na terenie Samodzielnego Publ. ZOZ Rypin
Chełmno 21-01-2020
wtorek
07:30-11:00 pobór stały ul. Plac Rydygiera 1 Zakład Opieki Zdrowotnej Chełmno
Inowrocław 21-01-2020
wtorek
12:00-16:00 pobór mobilny Królowej Jadwigi 47 Inowrocław parking przy ul. Królowej Jadwigi
Bydgoszcz 21-01-2020
wtorek
13:00-17:00 pobór mobilny Skarżyńskiego 8 Bydgoszcz Kaufland
Lubraniec 21-01-2020
wtorek
13:00-17:00 pobór mobilny ul. Brzeska Gminny Ośrodek Kultury
Brodnica 22-01-2020
środa
09:00-14:00 pobór stały ul. Karbowska 29 Zespół Szkół Rolniczych
Mogilno 22-01-2020
środa
11:00-17:00 pobór mobilny Park Miejski Park Miejski
Toruń 22-01-2020
środa
08:30-12:00 pobór mobilny Grudziądzka 39 przy Hotelu Filmar
Golub Dobrzyń 23-01-2020
czwartek
12:00-16:30 pobór mobilny Plac Tysiąclecia 25 parking przy Urzędzie Miasta
Radzyń Chełmiński 23-01-2020
czwartek
12:00-16:00 pobór mobilny Plac przed UM Plac przed UM
Lipno 24-01-2020
piątek
10:00-16:00 pobór mobilny Plac Dekerta Plac Dekerta
Toruń 24-01-2020
piątek
09:00-13:00 pobór stały Targowa 36/38 XIII Liceum Ogólnokształcące
Drzycim 26-01-2020
niedziela
09:00-13:00 pobór mobilny ul. Broniewskiego 2 Parking przy szkole
Ryńsk 26-01-2020
niedziela
10:00-15:00 pobór stały Szkolna 4 Szkoła Podstawowa w Ryńsku
Świecie 27-01-2020
poniedziałek
08:00-12:00 pobór stały ul. Wojska Polskiego 173 Wojska Polskiego 173
Radziejów 27-01-2020
poniedziałek
10:00-16:30 pobór mobilny ul. Kościuszki 17 Starostwo Powiatowe
Rypin 28-01-2020
wtorek
07:45-11:30 pobór stały ul. 3 Maja 2 na terenie Samodzielnego Publ. ZOZ Rypin
Chełmno 28-01-2020
wtorek
07:30-11:00 pobór stały ul. Plac Rydygiera 1 Zakład Opieki Zdrowotnej Chełmno
Gniewkowo 28-01-2020
wtorek
13:00-17:00 pobór mobilny Rynek Rynek w Gniewkowie
Lisi Ogon 28-01-2020
wtorek
11:00-15:00 pobór mobilny Pocztowa 12 Poczta Polska S.A. Pion Operacji Logistycznych Region Dystrybucji w Bydgoszczy
Kowalewo Pomorskie 30-01-2020
czwartek
10:00-16:00 pobór mobilny Plac Wolności 13 Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie
Pruszcz 30-01-2020
czwartek
08:30-12:00 pobór stały ul. Sportowa 1 Biblioteka Publiczna
Solec Kujawski 31-01-2020
piątek
08:00-13:00 pobór stały ul. Toruńska SOLBET

* Ekipa zamknięta - czas trwania ekipy może ulec skróceniu w zależności od ilości dawców i przebiegu poboru.